Monday, 7 July 2014

Pożegnalne obżarstwo

Chadzam teraz z różnymi ludźmi na obiadki pożegnalne. Pooi Yee zaprosiła mnie i Gan na lunch do indonezyjskiej restauracji w 1U. Ufff, dobre było... Ciekawe, jak robią taką "dancing fish"

 Dziś na odmianę ostatni kwartalny team lunch - ciekawe co też Ravi wybierze dla siebie w Peranakan Restaurant. Ciężko zrozumieć kogoś, kto nawet nie próbuje jedzenia, którego nie zna.


Wiadomość z ostatniej chwili - Ravi zjadł przystawkę i normalne danie z karty.... Może jeszcze coś z niego będzie.

No comments:

Post a Comment