Hallo Ewuniu, sle pozdrowienia takie okolo minus 11 stopni i czytam z przyjemnoscia bo az mi sie cieplej robi. Tych ptaszkow oj to ci chyba zazdroszcze. Trzymam kciuki z a prace. Ella(ta od Malgosi)
Ewciu, pada ale nie zamarza
Ewa, gratulacje z powodu wyboru mieszkania i pozwolenia na pracę :)
Hallo Ewuniu, sle pozdrowienia takie okolo minus 11 stopni i czytam z przyjemnoscia bo az mi sie cieplej robi. Tych ptaszkow oj to ci chyba zazdroszcze. Trzymam kciuki z a prace. Ella(ta od Malgosi)
ReplyDeleteEwciu, pada ale nie zamarza
ReplyDeleteEwa, gratulacje z powodu wyboru mieszkania i pozwolenia na pracę :)
ReplyDelete