Friday, 25 January 2013

Jest! Moje pozwolenie na pracę!

Koniec udawania, zaraz będzie umowa o pracę i trzeba się będzie wziąć do prawdziwej roboty, a nie tak na pół gwizdka...

A za oknem już chyba czwarta czy piąta burza od wczorajszego wieczora. Tu dopiero jak pada to już pada.

3 comments:

  1. Hallo Ewuniu, sle pozdrowienia takie okolo minus 11 stopni i czytam z przyjemnoscia bo az mi sie cieplej robi. Tych ptaszkow oj to ci chyba zazdroszcze. Trzymam kciuki z a prace. Ella(ta od Malgosi)

    ReplyDelete
  2. Ewa, gratulacje z powodu wyboru mieszkania i pozwolenia na pracę :)

    ReplyDelete