Tuesday, 8 January 2013
Czym się jada?
Kolejna rzecz, do której trzeba się przyzwyczaić - czym się jada. Proste - zupa łyżką, a dania "stałe" nożem i widelcem. Otóż nie. Do wszystkiego masz łyżkę i widelec i musisz sobie radzić. Nóż ma kucharz i ewentualnie pokroi Ci kawałek mięcha na kilka kawałków (na przykład pierś kurczaka czy kaczki na 4-5 części). Ewentualnie możesz jeszcze dostać pałeczki, ale to nie pomaga zbytnio. Masz za to paluchy i paszczę, ale musisz uważać na sosik, bo ubranie w niebezpieczeństwie. Ciekawe czy tak samo jest w eleganckiej restauracji. W takiej jeszcze nie byłam.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Jako "stara" harcerka masz przy sobie finke, tylko czy wolno ją mieć przy sobie. To by zabawnie wyglądało.:)
ReplyDelete