Tuesday, 8 January 2013

dżemik

Ludzie, to jest na prawde koniec świata!!!!

I kurza twarz... narzędzia, które posiadam niestety nie dają rady. Dzemik jest wyprodukowany nie wiadomo gdzie ale... zapakowany do słoiczka w POLSCE dla firmy jakiejśtam w Singapurze i innej w Kuala Lumpur. A potem płynął sobie przez morza i oceany.

1 comment:

  1. Czytamy Cie z zapartym tchem-siedzac w studio Najwyzszej ,w domu i w korku.Swietny pomysl!

    ReplyDelete