Tuesday, 1 October 2013

Dwie wieże

Przereklamowane. Szybkie windy, łącznik na poziomie 41 piętra, widok z 86 piętra (wyżej już tylko mechanizmy windowe, zbiornik wody i jakieś urządzenia), ale brudne szyby i nie ma wygodnych mapek orientacyjnych (nie bardzo wiesz co widzisz). Trzeba sie zastanowić, zanim sie wyda 80 RM (40 dla seniora - powyżej 55). Z drugiej strony to symbol. Troche tak, jak pojechać do Paryża i nie wleźć na wieżę Eiffla. Więc kupiłyśmy bilety i pojechałyśmy. Widoczność kiepska jak zawsze (w KL czystego nieba nie bywa, zawsze jest jakaś mgiełka), ale coś tam widać. Słońce szybko zachodziło, więc większość zdjęć Mama robiła już w ciemności.



Po tych wrażeniach poczłapałyśmy na Jalan Alor, na kolację. Powtarzam kolejny raz, że jedzenie tutaj to prawdziwe dobro narodowe.
Krab w całej okazałości

No comments:

Post a Comment