Wednesday, 9 April 2014

Zachód słońca widziany z Tęczy

Pelangi Utama - tak nazywa sie osiedle, w którym mieszkam - to po malajsku Główna Tęcza. Trochę to niezręcznie brzmi, ale niech tam.

Ku pamięci parę zachodów uwieczniłam (wschody są od złej strony).





No comments:

Post a Comment