Taki dialog, o zimie:
- U nas dekoracje świąteczne bazują najbardziej na światłach, bo wcześnie się ciemno robi.
- Wcześnie, czyli?
- No po trzeciej już...
- To o której wy w zimie kończycie pracę?
- O tej samej, 5-6.
- Jak to? po ciemku?
najlepsze dekoracje w centrach handlowych w Malezji
Dyskutowaliśmy przez chwilę dlaczego dekoracje związane z Bożym Narodzenim nie są dostosowaywane do stref klimatycznych, ale nie doszliśmy do żadnego mądrego wniosku. Tymniemniej, "ośnieżona" choinka wygląda zabawnie.
Jak wszędzie, organizuje się Christmas Parties (to znaczy nie firmowe, ale w różnych gronach towarzyskich). Na jednym było "zachodnie" jedzenie, tylko lekko świąteczne, na innym - angielski indyk i indyjskie curry. Ale wszystkiemu daleeeeeko do naszego polskiego jedzonka. Czekam na śledzie. I rybke w galarecie. I kutię .... Dość, bo zaślinie zaraz laptopa.

No comments:
Post a Comment