Każdy pretekst jest dobry, żeby przyciągnąć ludzi do klubów i knajp. Może być Halloween. No to i my sie bawimy. Lokal był taki sobie i nic szczególnego nie przygotowano. Nawet zespół, który przyszedł grać, grał taki sobie zwykły jazzik. Ale najważniejsze jest towarzystwo.

No comments:
Post a Comment